Kontakt

Pepsi - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli masz pytania dotyczące naszych produktów - skontaktuj się z nami:

801 392 900 konsument@pepsico.com

Współadministratorami Twoich danych osobowych są Pepsi-Cola General Bottlers Poland sp. z o.o. oraz PepsiCo Consulting Polska Sp. z o.o. z/s w Warszawie (03-801), ul. Zamoyskiego 24/26.
Przetwarzamy Twoje dane w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w Twojej korespondencji lub podane podczas rozmowy telefonicznej. Podstawą prawną przetwarzania danych jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów współadministratorów - komunikacji z użytkownikami strony (konsumentami) i udzielania odpowiedzi na dokonane zgłoszenia. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych. Masz prawo do wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych przez współadministratorów do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce prywatności działań marketingowych i reklamowych dostępnej w stopce strony www.pepsi.pl

Jeśli jesteś klientem biznesowym i interesuje Cię: sprzedaż, serwis, nawiązanie współpracy, reklamacje - skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo:

601 800 090
fax: 22 203 54 14
E-MAIL: obslugaklienta@pepsico.com

Więcej informacji, w tym klauzulę informacyjną RODO dla Klientów, znajdziesz na stronie:
WWW.PEPSICOPOLAND.COM

Dane rejestrowe
Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.

  • - numer KRS: 0000097597
  • - numer NIP: 526-021-05-30
  • - kapitał zakładowy: 10.410.575,40 zł