Świeża porcja gorących newsów.
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA PEPSI!
Podaj maila, a niczego nie przegapisz!

Dziękujemy za dołączenie do ekipy Pepsi!

Wyrażam dobrowolną zgodę na przesyłanie przez Frito Lay Poland Sp. z..o.p z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim, pod adresem 05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. Zachodnia 1 oraz Pepsico Consulting Polska Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, pod adresem 03-801 Warszawa, ul. Zamoyskiego 24/26 jako współadministratorów danych osobowych (łącznie „współadministratorzy”), informacji handlowych w postaci newslettera produktów snackowych (przekąski), w szczególności pod marką Lay’s, Cheetos, Sunbites, Naked czy Star oraz informacji o konkursach, loteriach i innych podobnych akcjach promocyjnych organizowanych przez lub na zlecenie współadministratorów, na podany przeze mnie adres e-mail za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Nie może Cię zabraknąć w naszej Insta ekipie! Obserwuj, wysyłaj serduszka, komentuj!

Współadministratorami danych osobowych są Pepsi-Cola General Bottlers Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod adresem 03-801 Warszawa, ul. Zamoyskiego 24/26 oraz PepsiCo Consulting Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod adresem 03-801 Warszawa, ul. Zamoyskiego 24/26. Zasadnicza treść uzgodnień pomiędzy Współadministratorami jest dostępna pod adresem www.pepsicopoland.com/pl/Strona,Ochrona_danych_osobowych,300.html
Twoje dane osobowe przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) - Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119.1 oraz przepisów powszechnie obowiązujących. Pełna treść polityki prywatności, zawierająca informacje wymagane na podstawie art. 13 i 14 RODO, jest dostępna tutaj.
Wyrażone przez Ciebie zgody mogą być wycofane w każdym czasie poprzez kliknięcie odpowiedniego linku w wiadomości mailowej otrzymanej od Współadministratorów (patrz niżej) lub kontakt ze Współadministratorami w sposób wskazany poniżej, przy czym wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed takim wycofaniem.
Celem przetwarzania danych jest marketing bezpośredni produktów napojowych, w szczególności produktów pod marką Pepsi, Pepsi bez kalorii, Pepsi Wild Cherry, Pepsi Lime, 7up, Mirinda, Lipton Ice Tea, za pomocą poczty elektronicznej, telefonicznych połączeń przychodzących lub wiadomości SMS/MMS w zależności od tego, na jaką formę marketingu bezpośredniego wyraziłaś (-eś) zgodę. Komunikaty marketingowe mogą być dostosowywane do odbiorcy za pomocą profilowania Twoich danych osobowych, takich jak wiek, płeć lub miejsce zamieszkania, a także personalizowane w oparciu o dane od dostawców zewnętrznych, takich jak portal Facebook, w celach jak najlepszego dopasowania przesyłanych informacji handlowych do Waszych oczekiwań i preferencji. Przysługuje Ci prawo sprzeciwu na wykorzystanie Twoich danych osobowych w celu profilowania. Więcej informacji na temat profilowania znajduje się w polityce prywatności.
Masz prawo do żądania od Współadministratorów dostępu do swoich danych osobowych, a także do domagania się ich sprostowania, uzupełnienia, poprawiania, wyrażenia sprzeciwu, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.
W celach wykonywania swoich praw możesz skontaktować się ze Współadministratorami pod adresem ul. Zamoyskiego 24/26, 03-801 Warszawa z dopiskiem „Dane osobowe - napoje”, wysłać wiadomość e-mail na adres konsument@pepsico.com lub zadzwonić na infolinię: 801-392-900 (opłata wg taryfy operatora).